Artykuły i porady

Czytaj nasze artykuły i porady, które odnosić się będą do mody, diety i zabiegów, poprawiających stan twojej skóry i ciała. Chcesz wiedzieć, co jest modne, a co już należy głęboko schować w szafie? Zaglądaj na naszą stronę!

Zasady korzystania ze specjalistycznych suplementów diety

Posted on 12/10/2016 10:42am
Sprawdzone sposoby na cellulit
Author: Dreamstime
Source: Dreamstime
Skoro chcemy się pozbyć znienawidzonego przez kobiety cellulitu, raz a efektywnie, to powinniśmy zajrzeć do aptek. Tam profesjonalny aptekarz bez wątpienia powie nam jak pozbyć się cellulitu i przedstawi odpowiednie medykamenty, które są oddziaływały od środka, ponieważ samodzielne mechaniczne działanie na mało się sprawdzi, jak nie będziemy umacniać naszej skóry od środka.
Read more >>

Co proponuje nam day spa Wrocław?

Posted on 06/10/2016 8:54am
skóra - odbitka
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy patrzeć na to, jakie zabiegi na ciało nam się przydadzą, co nas najbardziej interesuje, gdyż wówczas łatwiej będzie nam określić, z czego pragniemy korzystać.
Read more >>

Co warto kupić w drogerii? Zwięzły przegląd słynnych produktów.

Posted on 23/09/2016 10:05am
modelowanie
Author: Thomas Leuthard
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek dzisiaj wie, że powinno troszczyć się o swoją cerę oraz ciało. Nie chodzi tutaj o zastosowanie wielu kosmetyków, a poniekąd o to by używać należytych produktów, jakie są akuratnie dostosowane do naszego ciała.
Read more >>

Loreal blond to interesująca oferta

Posted on 23/09/2016 8:34am
przykładowa restauracja
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Rynek kosmetyków wszystkiego rodzaju jest dzisiaj niesamowicie wielki, zatem będziemy posiadali w czym przebierać, żeby wybrać coś właściwego dla siebie.
Read more >>

La prairie pomoże nam dbać o skórę twarzy

Posted on 23/09/2016 8:34am
Objawy
Author: Future PR
Source: Future PR
Odpowiednio dopasowane preparaty mają szansę sporo zrobić w wyglądzie naszej skóry, a także włosów. Przez to tak istotne będzie to, żeby dokładnie je dobierać do naszych wymagań.


Profesjonalna marka do włosów to l oreal professionnel


Piękne włosy powinny być naszą wizytówką, jednakże by tak się stało, powinniśmy o nie właściwie dbać używając do tego właściwe kosmetyki.
Read more >>

W jaki sposób poprawnie dbać o nasze ciało?

Posted on 23/09/2016 8:34am
alergia
Author: William Brawley
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach zauważa się rosnący trend na dbanie o wygląd – coraz większa liczba osób zaczyna intresować się tym w jaki sposób odpowiednio dbać o własne ciało i cerę. Szczególnie Ci, którzy pierwszą młodość mają już za sobą i trzeba poświęcać swojej skórze coraz więcej czasu.
Read more >>

Nowości w kosmetyce

Posted on 21/09/2016 12:42pm
dodatek
Author: Jorge in Brazil
Source: http://www.flickr.com
Także w kosmetyce, nie jedynie w medycynie, można zaobserwować wykorzystywanie wszelakich zdobyczy technicznych, wielki postęp. Dzięki temu wszelakie zabiegi stają się bardziej skuteczne, a ich gama coraz szersza.


Z pewnością niejedna starsza pani ma ogromny problem podczas robienia zakupów w drogerii: propozycja handlowa, w porównaniu z minionymi dziesięcioleciami, jest dziesiątki razy bardziej rozbudowana.
Read more >>

Masz spękane oraz suche wargi? Użyj serum do ust

Posted on 16/09/2016 3:20pm
automatyzacja
Author: RikkisRefuge Other
Source: http://www.flickr.com
Właściwie od kilku sezonów letnich musimy mierzyć się straszliwymi upałami. Temperatury niemalże sięgające 40 stopni Celsjusza w zacienionym miejscu to dla nas w lecie można powiedzieć, iż codzienność.
Read more >>

Skuteczne zabiegi kosmetyczne oraz zabiegi laserowe w Spa

Posted on 02/09/2016 9:19am
zabiegi kosmetyczne
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Salony oraz hotele Spa mają szeroki asortyment rozmaitych zabiegów kosmetycznych i laserowych. Co ciekawe, zabiegi te poświęcane są nie tylko kobietom, ale także mężczyznom.


Przeglądając propozycję zabiegów w day spa, możemy ujrzeć, iż jest ona faktycznie rozległa i intrygująca.
Read more >>

Keratyna włosy odżywia

Posted on 01/09/2016 3:45pm
skóra - fotka
Author: Agência Brasil Fotografias
Source: http://www.flickr.com
Suche, wypadające i połamane włosy to powód do zamartwiania się dla mnóstwa pań, zatem nie może nas dziwić to, że szukają one najlepszego rozwiązania na swoje problemy. To właśnie powoduje, że coraz częściej okazują się być one zainteresowane zabiegiem przy wykorzystaniu keratyny, która współcześnie okazuje się być przedstawiana właściwie przez wszystkich fryzjerów.


Czy keratyna włosy może umocnić?
Read more >>

Masaż twarzy pomoże uelastycznić skórę

Posted on 01/09/2016 9:30am
Krem oliwkowy Extra Soft – Bio
Author: Eveline Cosmetics
Source: Eveline Cosmetics
Warto o siebie ciągle dbać, a szczególnej dbałości potrzebuje twarz, która calutki czas będzie narażona na działanie przeróżnych czynników zewnętrznych.
Read more >>