Co ubierać na siebie, aby nie popełniać gaf modowych, na co powinni zwrócić uwagę panowie.

krawat
Moda ma to do siebie, że bardzo szybko przemija. Są osoby, które podążają za nią bez żadnej krytyki, kupując wszystko to, akurat w danym sezonie będzie się pojawiać w sklepach. Lecz nie na tym będzie polegać faktyczna moda, tylko na tym, żeby umieć to wszystko, co się będzie posiadało, należycie ze sobą zestawić, tak żeby czuć się i wyglądać nie tylko swobodnie, ale również elegancko.

A niestety tego wielu paniom i panom sporo brakuje, co czasem można zobaczyć na ulicach naszych miast. Osoby takie ubierają buty na grubym obcasie do sportowego ubrania, panowie paradują w skarpetach do sandałów, czy też zestawienia kolorów są co najmniej śmieszne. Wygląda to tak, jakby ktoś przed opuszczeniem domu nie spojrzał w lustro, albo jeśli nawet to zrobił, to i tak tam nic nie chciał tam zobaczyć – spraw sobie buty na grubszym obcasie. Dostaje się nawet dzieciom osób o takim nastawieniu, które tak naprawdę niewiele mogą zrobić jeśli chodzi o to, co mają na sobie.więcej bluzy z nadrukiem bluzy z nadrukiemMimo że u dzieci naprawdę ciężko jest zepsuć ubiór, to niektórzy z rodziców ubierają im takie bluzeczki dla niemowląt, spodnie oraz sweterki, że dokonują tej sztuki.
buty
Autor: Larry Koester
Źródło: http://www.flickr.com

A przecież wcale tak dużo nie trzeba, żeby nawet bez jakiejś wielkiej wiedzy wyglądać odpowiednio. Przede wszystkim należy zdobyć trochę wiedzy o tym, jak należy łączyć poszczególne ubrania, i jak dobierać dodatki i akcesoria. Bo niekiedy to one właśnie decydują o tym, czy dane zestawienie można będzie uznać za modne czy jednak nie. Jak się okazuje, problem ten dotyczy nie tylko kobiet, ale także mężczyzn, szczególnie jeśli będzie mowa o garniturach.

Odpowiedni kolor koszul, zadbane obuwie czy krawaty Wrocław dobrane do okoliczności to tak naprawdę niezwykle ważne elementy eleganckiego stroju. Do tego zimą obowiązkowo modny płaszcz i coś na głowę – kupuj z Ceneo. Zwłaszcza z tym ostatnim należy uważać, bo nie do każde z nich pasować będzie do kompletu z garniturem. Jednak niektórzy z panów nie do końca przejmują się tego typu zaleceniami. I na ich głowie może się na przykład pojawić czapka uszatka męska, która niekoniecznie jednak będzie pasować do płaszcza i garnituru.