Archiwum: cukier

cukier

Ksylitol, inaczej słodycz dla zdrowia

Ksylitol, inaczej słodzik z kory brzozy jest doskonałą alternatywą dla białego cukru. Ma od niego niższy indeks glikemiczny, zatem też jest przyjazny dla cukrzyków. Zawiera także o około 40% mniej kalorii od swojego białego kuzyna, w takim razie jest idealny dla ludzi odchudzających się.

Smaczna herbata czerwona dla smakoszy na dobry dzień

W dzisiejszych czasach wszystko musi być na już, z tego powodu również pijemy herbaty, które wystarczy parzyć przez 2,3 minuty. Tymczasem porządna, pyszna herbata wymaga więcej czasu na przygotowanie. Tak, więc czarna herbata (sprawdź ten sklep) jest dla tych, którzy kochają celebrować chwilę. W sklepach z czarną herbatą możemy kupić naprawdę przepyszne perełki. Bo powinniśmy wiedzieć, że czarna herbata nie ma jednego smaku, a bardzo wiele ciekawych połączeń smakowych.

Specjaliści doradzają jak prawidłowo się jeść

Rodacy co raz częściej zapadają na choroby. Nękają nas różne infekcje. Uskarżamy się prawie na wszystko. Gdy nasze ciało wysyła nam pierwsze sygnały, że coś jest nie w porządku, bagatelizujemy to lub bierzemy kolorowe pastylki, które, jeśli dawać wiarę tym przeróżnym reklamom w telewizji, mogą nas postawić na nogi. Dopiero, gdy sprawa jest rzeczywiście fatalna, idziemy do lekarza. A wtedy często się okazuje, że jest już za późno.