Tag Archive: efekt

efekt

Krem pod oczy z kolagenem – domowy masaż twarzy sposobem na piękną cerę

masaż twarzy
W dzisiejszych czasach wygląd jest niezwykle ważnym aspektem i zwracamy na niego niezwykłą uwagę. Każdy chce wyglądać ekstra i prezentować się najlepiej jak może. Z tego powodu ubrania, fryzury lub makijaż niejednokrotnie przesłaniają nam sen z powiek powodując, że dajemy się zwariować bieżącym stylom. Dobrze jest w tym momencie pomyśleć, na ile te rzeczy sprawiają, że wyglądamy ładniej, a na ile są dla nas jedynie ciężarem. O wiele lepiej jest mianowicie zainwestować w artykuły, które nawilżają naszą cerę i powodują, że wygląda młodziej. Na domiar tego, bardzo atrakcyjne są również domowe zabiegi pielęgnacyjne, dzięki którym potrafimy ulepszyć krążenie krwi i dodać skórze blasku. Mnóstwo z nich potrafimy stworzyć bez specjalistycznych kosmetyków, a ciekawe sposoby opisane są na niejednym blogu internetowym.

Jak dobrze dbać o swą kondycję na lato?

pracy
Po okresie zimy zwykle zaczynamy bardziej o siebie dbać. Chociaż zimą nie mamy zbyt czasu ani ochoty na różnego rodzaju ćwiczenia, a równocześnie coraz częściej wolimy zakopać się w łóżku pod kocykiem z miską popcornu, zazwyczaj razem z nadejściem pierwszych cieplejszych dni podejmujemy decyzję o tym, i chcemy stracić parę nadprogramowych kilogramów.

Piękne i lśniące włosy to marzenie każdej jednej z dziewcząt wyjatkowo tych, które są właścicielkami tych długich

studia
Proste lub kręcone, jeśli nie są właściwie odżywione gubią blask, a wtedy należałoby im w jakiś sposób pomóc.
studia
Autor: Universität Salzburg (PR)
Źródło: http://www.flickr.com
Rekordy popularności bije ostatnio keratyna. Te z pań, które miały sposobność jej działanie doświadczyć są pod urokiem, głównie, iż keratyna (skuteczna keratyna) spełnia oczekiwania nie wyłącznie posiadaczek prostych włosów, ale również i tych z kręconymi. Powinno się rozpocząć od tego, że keratyna służy zwłaszcza do zrekonstruowania struktury włosa przez w gruncie rzeczy odżywienie ich i wygładzenie. To dlatego, zabieg jest proponowany kobietom, których włosy są kruche i przesuszone. Zabiegi z zastosowaniem keratyny są różnorodne: może to być prostowanie włosów keratyną jak także keratynowe kręcenie włosów (http://keratinpolska.com/true-keratin/). W pierwszym wypadku po takim zabiegu dostajemy zapewnienie, że nasze włosy nie będą się puszyć, zostaną idealnie odżywione i uzyskają prawdziwy blask. To jasne keratynowe kręcenie włosów nada im również niepowtarzalny blask jakiego z pewnością nie otrzymamy domowymi rozwiązaniami, a loki będą elastyczne i doskonale odżywione (www.keratinpolska.com/organic-curl-systems/). Jak trudno jest uzyskać tak idealny efekt zdają sobie sprawę z pewnością właścicielki bardzo długich, kręconych włosów. Po zabiegach, w których stosowana jest keratyna włosy odzyskują wyjątkowy wygląd, są niebywale lśniące i mają rzeczywiście zdrowy wygląd.