Tag Archive: fryzura

fryzura

Zadbaj o siebie po wakacjach

wizyta u fryzjera
Po urlopie Twoja skóra jest przesuszona i szorstka w dotyku, a włosy straciły swój dawny blask? Do dzieła! W pierwszej kolejności ruszmy na ratunek włosom. Odwiedźmy internetowy sklep z kosmetykami do włosów (www.estyl.pl/) ponieważ najrozsądniej będzie zainwestować w kuracje wygładzające z bogatymi składnikami odżywczymiPrzenikają one do wnętrza włosa i odbudowują nawet bardzo zniszczone pasma. Są to kosmetyki, które dobrze jest pozostawić na włosach kilka minut pod ciepłym kompresem ręcznika.

W przypadku jeżeli wybierasz się do fryzjera oraz chcesz odmienić uczesanie, wybierz męski pompadour – ta fryzura jest naprawdę modna!

pompadour - męskie cięcie
Nie tylko panie kochają chodzić do fryzjera oraz zafundować sobie modną fryzurę, też panowie chcą zostać modnie obcięci. Piękne fryzury nie są już tylko domeną kobiecą, a producenci środków do pielęgnacji czy stylizacji pasm dostrzegli, że panowie są niesamowicie dobrymi klientami.

Coraz częściej możemy spotkać się z opinią, że stan naszych włosów świadczy o tym jak się czujemy. Być może jest to przesada, jednak…

strzyżenie u fryzjera
Jak wiemy, w każdej anegdocie jest ziarenko prawdy, jednakże fryzura przede wszystkim to nasza wizytówka, a nie wskaźnik humoru (chociaż czasem może się tak dziać). Wyglądowo włosy mają kluczowy wpływ na to, jak postrzegają nas inni ludzie. Nieładnie ułożone, bądź też po prostu nieuczesane włosy mogą być powodem do wstydu. To samo ma miejsce w sytuacji, kiedy ktoś nosi na swojej głowie papkę powstałą w wyniku użycia zbyt dużej ilości żelu.

Wizerunek ma dla wielu osób ogromne znaczenie – stylizacja fryzur

images
Aktualnie zdecydowana większość ludzi przykłada niesłychanie dużo atencji do własnego wyglądu. Skupiają się na wszystkim fragmencie ubioru, uczesaniu czy makijażu w sytuacji kobiet. Dla stylistów czy też fryzjerów to zjawisko jest rzecz jasna bardzo pozytywne, bowiem mogą oni rozwijać swoje kompetencje i co za tym idzie własną firmę.