Gdzie tego roku spędzić sylwestrową noc?

Jest taka wyjątkowa noc w roku, kiedy oddajemy się niefrasobliwej zabawie, starając się nie myśleć o skutkach. Szalejemy całą noc, pijemy szampana i życzymy sobie wzajemnie wszelkiej pomyślności. Radosne hulanki trwają do samego ranka.

fajerwerki-sklep

Źródło: http://www.flickr.com

Wokoło roztacza się niesamowita atmosfera pojednania. Jest to również niezwykle magiczna noc. To przełomowy moment w naszym życiu, gdy możemy wszystko zacząć na nowo. Dostajemy od niebios jeszcze jedną szansę.

Jeżeli omawiana problematyka jest dla Ciebie absorbująca, zobacz poza tym więcej szczegółów majorka tu – te informacje również nie powinny pozostać pominięte.

Żegnamy się ze Starym Rokiem i oczekujemy z nadzieją na to, co dadzą nam następne 365 dni.Wszyscy wypracowaliśmy bez wątpienia swoje sprawdzone metody na spędzanie Sylwestra. Robimy wszystko, aby była to szczególna noc, inna od wszystkich. Stąd też bardzo często wymyślamy coś nietuzinkowego.

Ciekawą propozycją są spontaniczne wyprawy do europejskich metropolii. Nie ma to przeważnie nic wspólnego z tradycyjną wycieczką, w trakcie której odwiedzamy największe atrakcje miasta, a wieczorem jesteśmy zaproszeni na jakąś elegancką zabawę, by później zasnąć w wygodnym hotelowym łożu. Tu chodzi o szalone wypady, najczęściej autostopem, by spędzić Sylwestra na ogromnym placu, w tłumie nieznajomych nam osób. Tego typu wyprawa niezwykle często owocuje interesującymi znajomościami.

Sylwester w mieście to wyjątkowo często wybierana opcja, przede wszystkim pośród młodszych ludzi, którzy mają siłę i ochotę stać w zimnie w ogromnym tłumie i śpiewać na cały głos utwory ukochanych artystów. Tego typu imprezy organizują największe polskie miasta i co roku przyciągają tłumy uczestników, jak również widzów przed telewizorami. Tak właśnie wygląda Sylwester w Toruniu, gdzie na zabytkowym rynku gromadzą się mieszkańcy, aby razem powitać Nowy Rok – więcej na eholiday.

Ciągłą popularnością cieszy się wśród Polaków Sylwester w Zakopanem (np. ). Zimowa stolica Polski od lat wabi wielbicieli sportów zimowych, jak również wszystkie zakochane pary. Trudno bowiem o bardziej romantyczną scenerię niż przytulna góralska chatka, trzaskający w kominku ogień i wyborny i aromatyczny grzaniec. To oraz inne atrakcje tego miasteczka sprawia, że Zakopane, pomimo wysokich cen, cieszy się dużą popularnością pośród turystów?