Interesujące a także różnokolorowe dodatki

Barwny akcent w codziennej stylizacji może całkiem zmienić styl całego stroju. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają spojrzenia, ale mogą też wiele powiedzieć o osobie, która je nosi.


Praktycznie oraz charakterystycznie.

kobiety w okularach słonecznych
Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary przeciwsłoneczne kojarzą się zwłaszcza z latem, lecz można je oczywiście zakładać bez względu na porę roku. Chociaż z pewnością nie zaliczają się do nieczęsto spotykanych dodatków, to na przekór pozorom wcale nie muszą być sztampowe. Okrągłe lenonki, klasyczne albo z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko zależy od tego, jaki styl ubierania lubimy. Osoby, które chcą odznaczyć się z tłumu, mogą stawiać na oprawki w intensywnych barwach albo decydować się na ciekawy deseń, jak na przykład paski, kropeczki czy serduszka.

Entuzjastki tego ostatniego wzoru bez kłopotu znajdą również oprawki w tym kształcie. Oczywiście okulary przeciwsłoneczne to nie jedyny użyteczny dodatek, jaki może wskazywać na charakter ich właścicielki. Równie dobrze zadanie to zrealizuje torebka. Przyjęło się, iż te na lato powinny być pastelowe, z kolei zimą chętniej sięgamy po torebki brązowe bądź czarne. Warto jednak mieć na uwadze także bardziej odważne barwy albo zabawny wzór. W ten sposób nudny dodatek będzie interesującym elementem ubioru.

Coś dla panów

Jednym z głównych elementów garderoby każdego gustownego pana jest z pewnością garnitur. Naturalnie ciężko z nim poszaleć, jeżeli chodzi o kolory, lecz można trochę ten oficjalny strój ożywić, na przykład krawatem. Coraz częściej też stosuje się butonierkę, a więc niewielką dziurkę w klapie marynarki. Dawniej przyozdabiano ją kwiatem, teraz jego miejsce zajmują pinsy, czyli stylowe znaczki, jakie również w sprzedaży są w wielu sklepach z dodatkami dla mężczyzn- zapoznaj się z pinsami.

Jeżeli opisywany temat jest dla Ciebie atrakcyjny, to kliknij i zobacz, jakiego rodzaju informacje ma rekomendowana witryna – niewątpliwie dane tam umieszczone są równie zajmujące.

Oprócz tego możemy też wybrać pinsy na zamówienie.

modna marynarka
Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Na bardziej uroczyste okazje panowie mogą zdecydować się na spinki do mankietów, jakie wcale nie muszą być nudne i mogą mieć kształt nawiązujący do pasji osoby je noszącej. Warto przy tym nadmienić, że pinsy na zamówienie także można dostosować do tego, czym trudni się mężczyzna ozdabiający w ten sposób garnitur. Jak się okazuje, nawet elegancki ubiór można trochę ożywić oraz przełamać jego charakter, a sposobów jest dużo. Oczywiście trzeba pamiętać o umiarze – pinsy zakładane do pracy powinny być stonowane- gdzie zamówię pinsy.