Jak kupić dobrą męską koszulę?

W męskiej szafie musi znajdować się co najmniej kilka koszul. Powinny to być zarówno eleganckie, klasyczne koszule białe, jak też modele w uniwersalnym błękitnym kolorze, nie może zabraknąć w niej także koszul w kratę. Błękitne bądź białe koszule są niezwykle uniwersalne, zakładając do nich stosowne dodatki, można je ubrać niezależnie od okazji.

biała koszula zawsze w modzie

Autor: Nife
Źródło: Nife
Puszyści panowie też chcą wyglądać elegancko, mimo że wyjątkowo ciężko jest znaleźć koszule 3xl. Jeszcze ciężej jest zakupić koszule 4xl. Nie znaczy to, że przedstawiciele płci męskiej zakładający koszule 3xl bądź koszule 4xl muszą wkładać modele zrobione ze słabych materiałów, o jednocześnie brzydkim kroju. Najkorzystniejszym rozwiązaniem dla puszystych przedstawicieli płci męskiej szukających koszul w dużych rozmiarach jest udanie się do porządnego sklepu, który zajmuje się sprzedażą męskiej odzieży dla puszystych. Taki sklep jest gwarancją, że uda im się wyszukać elegancką koszulę, uszytą z porządnej jakości materiałów – modne koszule 3xl.

Elegancka koszula powinna być uszyta z dobrej jakości materiału. Praktyczne orazrównocześnie eleganckie są modele wykonane z bawełny. Bawełniane koszule zalicza się do koszul obecnych w sklepach najczęściej. Koszule uszyte z bawełny nosi się przede wszystkim do garnitury. Także koszule do noszenia na co dzień produkuje się z bawełny. W przypadku koszul codziennych stosowana jest flanela. Koszule z naturalnej, stuprocentowej bawełny mają mnóstwo zalet. Jako podstawową zaletę koszul uszytych z bawełny wymienia się ich oddychalność. Jako najważniejszą wadę– ich gniecenie się. Jeżeli chcemy uniknąć gniecenia się koszuli, musimy poszukać modeli z bawełny i włókien poliestrowych. Cena koszul zależy od materiału, z którego je zrobiono. Te, które uszyto ze stuprocentowej bawełny będą kosztowały więcej od tych z mieszanki tkanin.

męskie koszule

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Za nadzwyczaj dobre, ale jednocześnie drogie uchodzą koszule wykonane z bawełny egipskiej. Koszule dla panów dzieli się , opierając się na kroju. Wyróżniamy więc koszule proste oraz taliowane. Koszule taliowane określa się również koszulami wyszczuplanymi. To najbardziej elementarny podział koszul. Idąc dalej, możemy wyróżnić koszule określane custom fit. Koszule custom fit mają być koszulami, które będą pasować na każdego mężczyznę.