Jakie fryzury męskie są tredny w 2016 roku?

fryzury męskie
Kierunki w bieżącym roku nie odbiegają nadto od poprzedniego i w większości zostaną zachowane. Bezspornie, wpływ na niektóre zmiany miał Paryski Fashion Week, w którym opisano nowy typ faceta na czasie ale również wiele strzyżeń.

fryzury męskie krótkie boki i tył
Choć panuje polot oraz dowolność w interpretacji to w tym sezonie będziemy opierać się w większości na klasykach, prezentowanych terminem „modern”. Mam nadzieję, że poniższe propozycje porwą Cię do postawienia na konkretną fryzurę, natomiast jeżeli nie – to pamiętaj, że oprócz poniższych, obecnie cieszący się popularnością jest także żołnierski klasyk.

Wszelki blog barberski komunikuje, że modne jest dziś tzw. Cięcie „Fade”. Perfekcyjne, na topie od paru sezonów męskie uczesanie. Jego atutem jest to, iż właściwie każdy facet, niezależnie od rysów buzi może odszukać opcję najodpowiedniejszą dla siebie i wyglądać doskonale! Fade to fryzury męskie / krótkie boki i tył (stara strona . Tu żaden nieposkromiony kędziorek nie ma prawa bytu. Następnym jest styl Undercut. Styl ten nawiązuje do popularnego irokeza. Niezależnie od tego czy masz proste włosy, czy też kręcone – możesz swobodnie sprawić sobie tą fryzurę. Tak samo jak w „Fade”, włosy przeważnie są krótkie po bokach jak też z tyłu głowy. Równolegle są one dużo dłuższe na górze. Niektórzy pozostawiają też długi tył. Tą dłuższą część można nosić w dozorowanym nieładzie – w sposób luźny i naturalny (w tym miejscu należałoby postawić na asymetryczną grzywkę). Cięcie to jest również typowe dla tak zwanego zaczesu. Należy pamiętać, że zaczes

nie jest prosty w utrzymaniu.

Jeśli ten wpis Cię zafascynował, to także ta optymalna strona www okaże się dla Ciebie nie mniej interesująca zatem wejdź na nią.

/J]

Pompadour – brzmi równie pompatycznie co wygląda jednak źródło nazwy czerpie od kochanki króla Francji – Ludwika piętnastego – Madame de Pompadour, jaka nosiła wysoce zaczesane fryzury To ponadczasowa fryzura.