Jeśli mamy do wyboru nowatorską, bezpieczniejszą technologię, to nie zastanawiajmy się ani chwili dłużej. To gwarant bezpieczeństwa

używanie aparatu tlenowego
Koncentrator tlenu to urządzenie znajdujące zastosowanie w medycynie. Oferować powinno pacjentowi niezakłóconych dostaw powietrza z większą ilością tlenu. Są tańszą i bardziej bezpieczną alternatywą dla tradycyjnych butli ze sprężonym powietrzem. Które w sytuacji wycieku będą odpowiedzialne za wybuch pożaru. Tego typu koncentratory możemy również wykorzystać jako stałe źródło tlenu w standardach przemysłowych.

aparat tlenowy
Autor: South Yorkshire Fire & Rescue
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z koncentratorów musi oferować możliwość zapewnienia stałych i stabilnych dostaw tlenu w trybie pracy ciągłej. Bardzo proste modele posiadają w środku dwa cylindry, które mają w sobie zeolit. Jest od zdolny do absorbowania azotu z powietrza. Każdorazowo jeden z cylindrów napełnia się powietrzem do ciśnienia wynoszącego sto trzydzieści osiem kPa, ażeby to właśnie zeolit mógł pochłonąć azot który znajduje się w powietrzu. Kolejny cylinder podczas tego okresu jest dekompresowany do ciśnienia atmosferycznego. wpływa to na oddanie pochłoniętego azotu. Takie cykle zachodzą stale, trwają około 20 sekund.

aparat tlenowy
Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com

Zjawisko ten fachowo nazywa się Pressure Swing Adsorption. Tradycyjne koncentratory gwarantują bezawaryjne dostawy powietrza, w których stężenie tlenu waha się od pięćdziesięciu do dziewięćdziesięciu procent w ilości około 5 litrów na minutę – koncentrator tlenu.

Nasze nowe artykuły są tak samo interesujące, co ten. Więc kliknij w link tutaj (http://www.psychologslask.com.pl/psychoterapia-diagnostyka-dzieci-i-mlodziezy.html) i przeglądaj szczegółowe informacje. Namawiamy!

Aktualnie można dostać modele, które zapewniają do 10 litrów powietrza bogatego w tlen. To modele tylko niewiele większe od modeli „pięciolitrowych”. Dobrze wiedzieć, iż koncentratory tlenu są bardziej bezpieczne niż butle z tlenem . Ponieważ w sytuacji awarii nie zwielokrotniają łącznej ilości tlenu w pomieszczeniu, co oznacza, iż nie zwiększa się niebezpieczna palność przedmiotów łatwopalnych. Nie istnieje także ryzyko eksplozji. Są bezproblemowe w obsłudze, nie potrzeba do ich obsługi specjalistycznej wiedzy, by je prawidłowo użytkować – serwis i naprawa koncentratorów tlenu.

Czasami stosują je pacjenci z problemami z oddychaniem w czasie snu. Można je wykorzystywać we własnym domu. Zdecydowanie jeśli mamy do wyboru nowy model, bardziej niezawodny i bardziej skuteczny, nie zawahajmy się, dokonajmy mądrego wyboru. Jak dostać taki sprzęt? Najlepiej w internecie, wpisując frazy w stylu koncentrator tlenu wypożyczalnia lub aparaty tlenowe. Można również zerknąć na tę stronę. Możemy się spodziewać wielu interesujących wyników wyszukiwania, więc nie będzie trudności ze znalezieniem najlepszej oferty.