Karta przeżycia – niezbędnik podczas wszelkiej podróży survivalowej

Karta przeżycia
Karta przeżycia mimo swych niedużych rozmiarów, zdoła okazać się użyteczna w wielu rozlicznych sytuacjach. Powinno się mieć ją zawsze przy sobie, nie jedynie w czasie wypraw survivalowych czy wycieczek, ale także w sytuacjach dziennych. Nigdy nie wiemy, kiedy karta przeżycia może nam się przydać. Karta przeżycia posiada takie akcesoria, jak otwieracz do puszek oraz otwieracz co butelek, ponadto jest wyposażona w nóż, śrubokręt, linijkę i piłę oraz skrobaczkę. Mało tego karta przetrwania ma również klucz do śrub i ostrze do przepoławiania twardych rzeczy. Karta przetrwania bez problemu zmieści się w kieszeni albo portfelu, wobec tego bez kłopotu można ją mieć przy sobie w każdej sytuacji.

obóz przetrwania
Autor: piwili
Źródło: http://www.flickr.com
Karta przetrwania oferowana jest teraz przez różne sklepy z akcesoriami survivalowymi i biwakowymi. Koszt zakupu takiej karty jest faktycznie niewielki, jest to bowiem wydatek blisko 10 złotych – czy karta przezycia to dobry światłowód bielsko biała pomysl na prezent. Bezsprzecznie nie jest to wygórowana cena za tak praktyczną oraz użyteczną kartę przetrwania. Za pomocą Internetu możemy bardzo błyskawicznie odkryć sklepy, które w swoim asortymencie mają kartę przetrwania. Dzięki karcie przeżycia z łatwością będziemy zdołali przeciąć linkę, otworzyć puszkę bądź butelkę w ciągu paru sekund. Taka rzecz na obozach bądź dłuższych wycieczkach jest wprost niezbędna. Właściwie nikt z nas nie będzie oddzielnie zabierał nożyka, otwieraczy różnego rodzaju, linijki czy też śrubokręta. W karcie przeżycia odkryjemy wszystko co zdoła nam się przydać, jednocześnie karta jest poręczna oraz lekka. Karta przeżycia może okazać się praktyczna nie wyłącznie mężczyznom, lecz też kobietom.

Kobieta
Autor: Steve wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli przynależysz do zaradnych pań, to karta przeżycia także zawsze powinna mieścić się w Twojej torebce czy portfelu – jak działa karta przetrwania. Jeśli więc jeszcze nie posiadasz własnej karty przeżycia, zmień to jak najprędzej i już dziś poznaj się z propozycją sklepów z akcesoriami survivalowymi oraz turystycznymi. Kartę przetrwania możemy zakupić również w stacjonarnych sklepach z rozlicznego typu akcesoriami. Jeżeli wybieramy się na biwak lub wyprawę, to warto zaopatrzyć się także w pozostałe niezbędne akcesoria, takie jak na przykład bidony na wodę, plecaki bądź właściwą odzież.