Pobaw się

Czemu słuchowiska są dzisiaj tak modne i co można oznajmić o ich przewadze nad audiobookami?

książki
Audiobooki to książki odczytywane przez lektora, jakie cieszą się w dzisiejszych czasach dość sporą popularnością. Nie każdy lubi czytać, nie każdy znajdzie również na to czas, natomiast audiobooki wolno słuchać naprawdę wszędzie. Niezależnie od tego czy jesteś zajęty porządkami w domu, czy może jesteś w podróży – zawsze i wszędzie możesz skorzystać z audiobooku. Do tego są one bezproblemowo osiągalne, więc obecnie gładko możesz odszukać swoje ulubione książki właśnie w takiej formie.

Czy człowiek żyje jedynie swoją pracą? Niestety, niekiedy tak może się zdawać, całe szczęście nie jest tak do końca. Odpowiedzą są różne imprezy firmowe

impreza firmowa
Nie samą pracą człowiek żyje, myślimy siedząc kolejny dzień w pracy. Zwłaszcza ta myśl pojawia się w poniedziałek, chyba najgorszy dzień w tygodniu, kiedy jesteśmy po weekendzie, kiedy radowaliśmy się życiem i wolnością. Tego typu myśli przychodzą także pod koniec tygodnia, zwłaszcza w piątek, gdy już pracujemy trochę mniej pilnie, gdyż myślimy co będziemy robić w weekend. Z drugiej strony praca to w sumie nie jedynie siedzenie w biurze po 8 godzin!