Tag Archive: Krem

Krem

Zatroszcz się o wygląd swej twarzy jak najlepiej

Każda pani, szczególnie młoda, pragnie prezentować się jak najlepiej. Chodzimy na siłownie, żeby nasze ciała miały właściwy kształt. Tracimy dużo pieniędzy na ubrania, by uwydatnić zalety i schować mankamenty naszej postury. Ale przede wszystkim, naszą domeną jest buzia. Olśniewająca cera, wypoczęte oczy, wydatne usta i kości policzkowe. To wszystko decyduje o tym, że wyglądamy atrakcyjnie. Jednak sama natura raczej tego nie zapewni, dlatego warto zadbać o właściwe specyfiki.

Jak dobrać maseczkę do skóry tłustej, suchej, mieszanej oraz wrażliwej

kosmetyki
Maseczka do buzi jest jedną z najdawniejszych metod pielęgnacji urody. Nawet dziś trudno znaleźć skuteczniejszy sposób odświeżenia skóry. Należy tylko dobrać właściwą maskę do swego typu cery. Przeczytaj, jak dobrać maseczkę do cery łojotokowej, suchej, mieszanej i wrażliwej. Zbawienne działanie maseczki do twarzy znały już dawne Egipcjanki. Nakładały na skórę drożdże, aby wykurować trądzik. Nasze prababcie rozjaśniały oraz zwilżały cerę kompresem ze świeżego ogórka.

Dla kogo najlepsze są dermokosmetyki?

twarz
Chcąc na długi czas zachować świetną jak i młodą cerę, trzeba regularnie stosować wysokiej klasy kosmetyków, czyli kremów, maseczek a także przeróżnych rodzajów serum do twarzy. Cera wymaga solidnej i silnej pielęgnacji, toteż niekiedy kosmetyki do kupienia w zwykłych sklepikach nie są wystarczające – bywa, że ich działanie jest zbyt słabe, by sprostać wszystkim wymaganiom cery. Wtenczas warto zainteresować się dermokosmetykami, to znaczy produktami, zawierającymi substancje mające działanie podobne do tych, jakie mają lekarstwa (z tego powodu dostępne są wyłącznie w aptekach). Obecnie wiele marek posiada je w swej ofercie – zarówno te zaliczane do kosztownych i ekskluzywnych, jak i te trochę tańsze, ale zazwyczaj o równie wysokiej jakości, jak na przykład dermokosmetyki ziaja.