Tag Archive: lek

lek

Czym jest Theta Healing?|W jaki sposób zatroszczyć się o umysł i ciało?Czy warto zadbać o rozwój?

Ostropest
Theta Healing jest to system do stosowania w samodzielnym rozwoju, dostarczający wiedzy oraz narzędzi do zastosowania we wszystkich dziedzinach życia. Dla osób, jakie są gotowe jak też zdecydowane, by się rozwijać i kreować korzystne zmiany w swym życiu a także życiu drugich osób.
Strategia Theta Healing Wrocław oddziałuje na wszelakich poziomach życia, także na poziomie: fizycznym, uczuciowym, psychicznym oraz duchowym, likwidując bloki i przeszkody, jakie hamują osiągnięcie zupełnego potencjału w życiu osobistym.

Czy w odpowiedni sposób dbasz o swoje zęby? Profilaktyka jest niezwykle istotna w przypadku jamy ustnej!

zęby
Chyba nie istnieje osoba, która lubi chodzić do dentysty – zazwyczaj to właśnie dentystą straszy się niegrzeczne dzieciaki. Wizyty u dentystów kojarzą nam się zazwyczaj z wielkim bólem i niczym fajnym – dlatego zazwyczaj odwlekamy moment pójścia do dentysty tak bardzo jak tylko się da. Tymczasem niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak niezwykle istotna jest właściwa profilaktyka jamy ustnej – jeżeli będziesz odpowiednio dbać o własne zęby i przynajmniej czasami chodzić na kontrole do dentysty, wówczas z pewnością będziesz mieć o wiele mniej kłopotów z jamą ustną w przyszłości.