Tag Archive: makijaż

makijaż

Kosmetyki bez konserwantów przyjazne skórze

kosmetyki naturalne
Bytowanie ekologiczne, to bytowanie świadome. Pomimo, że wielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że Ziemia jest każdego roku dewastowana przez rozmaitego rodzaju zanieczyszczenia, to nieliczni decydują się na życie w stylu eko. Staramy się nie szkodzić naturze, w związku z tym wybieramy naturalne tkaniny, żywność wytwarzaną bez chemicznych nawozów i kosmetyki bez chemii.

Frapujesz się nad nabyciem kosmetyków ekologicznych? Sprawdź komentarze na ich temat w internecie

kosmetyki ekologiczne
Dokładna higiena osobista jest bazą każdego dnia. Nie sposób ukryć, że różnorodność substancji, z którymi mamy do czynienia codziennie jest nadzwyczaj duża i wielokrotnie wywołują one uczulenia. Skóra, jaka jest czuła na działanie takich produktów potrzebuje szczególnej troski, a tą jesteśmy w stanie jej zapewnić stosując produkty naturalne.

Które kosmetyki proponujesz własnym znajomym?

Makijaż z nowościami od Delia Cosmetics
Nasza skóra każdego dnia jest narażona na działanie wielu czynników. Musimy ją jakoś chronić. Wiadomo, że nie jest to najprostsza sprawa, ale mamy marki, które nam w tym pomagają. Marka La Roche Posay to idealny sposób na to, by zadbać o cerę kompleksowo, oczyszczać ją i pielęgnować w doskonały sposób. Warto używać La Roche Posay podkłady, bo nie będą zapychały porów, dzięki czemu nasza skóra może bez problemów oddychać.