Marzysz o pozbawionej włosków strefie bikini? Dziś w profesjonalnych salonach kosmetycznych masz szansę zrobić depilację brazylijską

pielęgnacja włosów
Kanony piękna bezustannie się zmieniają, ukazując, co jest popularne, a co wprost konieczne, żeby być piękną. Teraz „must have” jest wydepilowane ciało, także w okolicach bikini.

pielęgnacja włosów
Autor: Dermedic
Źródło: Dermedic
Na szczęście depilujące zabiegi można wykonywać w profesjonalnych salonach kosmetycznych.
Czy wiesz, jak wygląda depilacja brazylijska?
fotografia - zdjęcia
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Depilacja brazylijska to dziś jeden z najbardziej popularnych zabiegów, kiedy chodzi o depilowanie. Opiera się ona na pełnym pozbyciu się owłosienia z okolic intymnych: z łona, warg sromowych oraz odbytu. Nieraz klientki proszą o zostawienie cienkiego paseczka lub jakiegoś wzoru nad łechtaczką. Depilację brazylijską można przeprowadzić w warunkach domowych, lecz bywa to skomplikowane, czasochłonne, a czasem także niebezpieczne. Lepiej udać się do salonu urody i wybrać pomiędzy depilacją woskiem albo pastą cukrową. W obu wypadkach kosmetyczka nanosi na depilowane części ciała ciepły specyfik oraz zrywa go potem razem z włosami – polecam smooth clinic.
Dzisiaj taką depilację wykonasz w każdym mieście

W momencie, kiedy klientki interesuje depilacja woskiem bikini Warszawa będzie dobrym miejscem, aby poszukiwać tego typu usług. Dzisiaj taka depilacja jest już powszechna, więc nie powinno się mieć problemu z wyszukaniem dobrego salonu. Zanim zadecyduje się o przeprowadzeniu tego zabiegu depilacji brazylijskiej, trzeba o tym troszkę poczytać, gdyż istnieją przeciwwskazania zdrowotne do wykonywania podobnych zabiegów depilacyjnych – koniecznie sprawdź.

Warto także porównać ceny w różnych punktach, żeby upewnić się, że się nie przepłaca. Szacuje się, że depilacja pomaga utrzymać gładką skórę nawet sześćdziesiąt dni, a do tego osłabia oraz przerzedza odrastające włosy.