Tag Archive: moda

moda

Moda z uśmiechem na twarzy

uśmiechnięte dziewczyny
Jeżeli w naszym życiu nastał taki moment, w którym doszliśmy do wniosku, że nie chcemy dłużej ubierać się tak jak dotychczas, to może oznaczać, że doszliśmy do nowego poziomu świadomości związanej z własnym wizerunkiem i jego roli jaką odgrywa w naszym życiu. Rzecz jasna, nikomu nie trzeba tłumaczyć, że dobrze dobrany strój to klucz do tego, by czuć się atrakcyjnie. We współczesnym świecie nacisk na to, żeby prezentować się ciekawie ciągle wzrasta, a my wszyscy z wolna zaczynamy oswajać się z myślą, że moda to nie tylko hasło z czasopism dla pań, ale w istocie wszystko to, co zauważamy na ulicach i we własnych szafach.

Jak musi ubierać się mężczyzna, aby wyglądać dobrze? To zależy od kilku rzeczy

moda męska
Kto powiedział, iż tylko panie powinny wyglądać adekwatnie do mody? Choć moda to ich żywioł i projektanci często dla nich przygotowują nowe kreacje, to tak naprawdę pośród mężczyzn jest bardzo duże zapotrzebowanie na to, aby wyglądać modnie. Jak powinien wyglądać modny mężczyzna, jakiego typu odzież męska jest dla niego odpowiednia? Na to pytanie nie ma łatwej odpowiedzi.

Tatuaż wodny, czy dla każdego? – parę porad

tatuaż zmywalny
Czy pamiętacie Zombie Boya, który pokrył większość ciała tatuażami? Jego wizerunek wykorzystała Lady Gaga w teledysku, chodził po wybiegu… Jest dowodem na to, że tatuaże zagościły na dobre do tzw przemysłu rozrywkowego. Współcześnie swoje ciała „dekoruje” większość gwiazd i mimo, że nie wszystkie się do tego przyznają trudno z trudem odnajdziemy celebrytę bez tatuażu.