Na czym polega laserowa depilacja?

odzież
Depilacja laserem jest to jeden z w największym stopniu popularnych zabiegów medycyny estetycznej.
Poprzedzona konsultacją z doktorem a także wykonana przez wykwalifikowanego a także doświadczonego specjalistę jest skuteczną a także bezpieczną dla zdrowia metodą, z której coraz częściej korzystają nie wyłącznie panie, ale i panowie.

odzież
Źródło: lokikoki.pl
Od pozostałych sposobów pozwalających wyeliminować zbędne owłosienie laserową epilację odróżnia to, że jej rezultaty są trwałe. Jest to realne, bo w trakcie zabiegu wyzyskuje się zjawisko tak zwanej selektywnej fototermolizy. Na czym polega depilacja laserowa Wrocław? Kosmetyczka przykłada głowicę lasera do poprzednio przygotowanej skóry. Wydzielana poprzez laser wiązka intensywnego światła zostaje absorbowana przez melaninę, a więc pigment mieszczący się w cebulkach włosków. Laserowy impuls jest zamieniany w termiczną energię, co wywołuje zniszczenie struktur odpowiedzialnych za wzrost włosów, dzięki czemu nie odrastają.
Opakowanie chusteczek potrzebne w czasie alergii
Autor: Mike Linksvayer
Źródło: http://www.flickr.com
Taki zabieg powodować może jakiś dyskomfort a także poczucie swędzenia albo pieczenia. Odbieranie tychże dolegliwości jest jednak nadzwyczaj indywidualne a także zależy od naszej wytrzymałości na ból (bardziej czułym osobom poleca się zastosowanie maści znieczulającej).

Czytasz tu bardzo zajmujące tematy, ale kliknij bez wahania ten link, ponieważ to bez dwóch zdań unikalna strona internetowa (https://fillmed.com.pl/) – ona też Cię zaintryguje.

Po przeprowadzeniu laserowej depilacji skóra jest zaczerwieniona, pojawia się też obrzęk okołomieszkowy. Na ogół znikają one już po paru godzinach, choć w przypadku bardziej wrażliwej skóry mogą utrzymywać się przez parę dni.

Czas trwania zabiegu jest uzależniony od tego, jak wielką nawierzchnię skóry depilujemy i wynosić może od 30 minut do nawet 2 godzin. Dlatego wybierając gabinet warto kierować uwagę na to, jakiego sprzętu w nim się używa.