Na czym polega lifting twarzy? Czy każdy może poddać się temu zabiegowi? O czym pamiętać?

nici liftujące na twarzy
Bez wątpienia każdy z nas chciałby cieszyć się wspaniałym i młodym wyglądem przez długie lata, jednak z upływem czasu nasze ciało i rysy twarzy się zmieniają, więc widoczne są oznaki starzenia. Niestety, skóra traci jędrność, wiotczeje oraz opada, na twarzy natomiast pojawiają się zmarszczki. To nie jedynie skutki upływu czasu, lecz również stresu. Jak zależy nam na dużej zmianie naszego wyglądu, to lifting twarzy może naprawdę pomóc.

nici liftujące katowice
Autor: Zenspa1
Źródło: http://www.flickr.com
To zabieg, który polega na zlikwidowaniu nadmiaru wiotkiej, opadającej i zmieniającej się skóry twarzy, a także szyi. Zobacz tutaj To sprawia więc, że skóra zostaje naciągnięta, zmarszczki natomiast są wygładzone i mniej widoczne. Tego rodzaju operacja trwa bardzo często od 1,5 do 6 godzin. Cięcie wykonuje się od okolicy skroni, idealnie wzdłuż przedniego brzegu małżowiny usznej, następnie za płat ucha i przenosi się w tył we włosy. Jeśli operowana jest także szyja, to niezbyt duże nacięcia przeprowadzane są również pod brodą. Nadmiar skóry jest usuwany, a następnej chirurg wprowadza dren, jaki służy do odprowadzania płynów, które byłyby w stanie zgromadzić się pod skórą tak więc utrudniać gojenie się ran. Zabieg robi się najczęściej w znieczuleniu ogólnym.

Lifting twarzy wykonywany jest jednocześnie u kobiet, jak i ale i mężczyzn.

Przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykle fascynujący artykuł, więc nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź nas, a z pewnością znajdziesz ciekawe informacje na omawiany temat.

Osoba, jaka poddaje się zabiegowi musi być zdrowa fizycznie i psychicznie. Tego typu operacje robione są najbardziej często u osób w wieku od czterdziestu do sześćdziesięciu lat. Lifting twarzy może być jednakowoż stosowany u młodszych pacjentów, jakich skóra nie jest w dobrej kondycji, natomiast oznaki starzenia zjawiły się wcześniej niż to najbardziej często się dzieje. Jednocześnie osoby po sześćdziesiątce mogą poddać się temu zabiegowi, ale tylko jak pozwoli na to ich stan zdrowia. Po zabiegu pacjent pozostaje w klinice jedną albo dwie doby. Po tym czasie zostają usunięte wprowadzone we wcześniejszym czasie pod skórę dreny. Bandaże zostają zdjęte pomiędzy trzecim a piątym dniem po operacji. Jak stosowane były nierozpuszczalne szwy to takie wycięcie robi się po około siedmiu dniach.

Rekonwalescencja powinna trwać mniej więcej 2 tygodnie, podczas tego czasu powinniśmy unikać zbyt dużego wysiłku fizycznego.

Czy analizowana problematyka głęboko Cię zainteresowała? Jeśli tak, to kliknij ten odnośnik, a tam zobaczmy także pokrewne artykuły.

Każda klinika powinna skorzystać z jak najbardziej profesjonalnych produktów, na szczęście wiele jest miejsc, w których można nabyć różnorodne nieodzowne przedmioty oraz środki do liftingu, jak nici liftujące Katowice. Ta klinika jest wyjątkowa .