Tag Archive: odżywki

odżywki

Kosmetyki naturalne to hit naszych czasów. Warto się z nimi zapoznać!

skóra - portret

Choć kosmetologia stale się rozwija, a badacze nie ustają w pracy nad tworzeniem innowacyjnych preparatów, wśród użytkowniczek można zobaczyć wzmożone zainteresowanie produktami naturalnymi. Nie powinno to jednak nikogo zaskakiwać. Dzięki licznym blogom, forom i stronom dla pań rośnie świadomość kobiet na temat substancji dodatkowych, które obecne są w prawie wszystkich kosmetykach drogeryjnych. W sieci można także natrafić na informacje o tym, czym najlepiej zastępować fabryczne balsamy, żele czy szampony do włosów.

Odżywki dla sportowców – czy warto je stosować?

sportowiec
Izotoniki, glukoza, batony, specjalne koktajle – to tylko niektóre z popularnych odżywek. Zazwyczaj mają postać tabletek, proszku oraz płynu. Dodają energii, odżywiają i dla wielu bywają niezastąpione w trakcie treningu sportowego. Kiedy warto po nie sięgnąć i czy są zdrowe?

Piękne i mocne włosy, czyli porządnie dobrane kosmetyki to bez najmniejszych wątpliwości podstawa

włosy
Chyba nie ma pani, która nie pragnęłaby móc pochwalić się pięknymi i mocnymi włosami. By włosy były mocne, nie rozdwajały się i nie łamały, należy o nie odpowiednio zadbać. Liczy się dieta, która bezpośrednio przekłada się na kondycję włosów, ale również prawidłowo dobrane kosmetyki. Internetowy sklep z kosmetykami do włosów oferuje klientkom wielki wybór preparatów najróżniejszego rodzaju.