Archiwum: ozdoby

ozdoby

Ręcznie stworzone dodatki ze sznurka!

Ozdoby oraz dodatki do mieszkania wykonywane samodzielnie, czyli tak zwane handmade, cieszą się teraz coraz większą renomą. Interesujące, oryginalne dodatki wolno wykonać bez większych kłopotów, z łatwo przystępnych materiałów.

Znakomite pomysły na zdobienie ciała – kalkomanie w rozmaitych wzorach

W szczególności dla dzieci niezwykle cenną pamiątką wakacyjną są różne tatuaże oraz innego typu zdobienia ciała. Warkoczyki u dziewczynek są także bardzo popularne oraz przez nie rozchwytywane. Tatuaże zmywalne to doskonała alternatywa dla tatuaży niezmywalnych, która będzie w stu procentach bezpieczna także dla dzieci. Sporo wzorów i napisów do wyboru jest imponująca. Najlepsze propozycje, jakie odnaleźć można tak w kraju, jak i za granicą doskonale trafiają w gust zainteresowanych wykonaniem tego rodzaju ozdoby.

Wszelkie ozdoby do włosów

Każda kobieta stara się zrobić wszystko, by jej włosy były silne, piękne oraz zdrowe, a tym samym – olśniewały wszystkich. Są osoby jednak, które nie farbują ich, ani też nie chcą zdecydować się na nagłe ścięcie ich, a jedynie skromne, ciekawe ozdoby.

Biżuteria ręcznie robiona

Wyroby biżuteryjne od pradawnych czasów rozbudzały pożądanie. Już ludzie w czasach prehistorycznych wykorzystywali małe kostki, skamieliny oraz skórę zwierząt do robienia oryginalnych ozdób. W starożytności wykonywano już niezwykle kunsztowne ozdoby z cennych materiałów. I tak zostało do dzisiaj, kiedy biżuteria rozpala nasze zmysły. Jednak w tym rzemiośle nie można mówić o stagnacji. Wręcz na odwrót, nieustannie powstają nowe, ciekawe techniki, dzięki temu biżuteria jest co raz bardziej bogata.