Tag Archive: skóra

skóra

Zadbaj o siebie po wakacjach

wizyta u fryzjera
Po wakacjach Twoja skóra jest sucha i pozbawiona blasku, a włosy straciły swój dawny połysk? Do dzieła! Na początek ruszmy na ratunek włosom. Odwiedźmy internetowy sklep z kosmetykami do włosów (www.estyl.pl/) ponieważ dobrze jest zainwestować w maski wygładzające z odżywczymi substancjamiWnikają one do wnętrza włosa i odbudowują nawet bardzo zniszczone pasma. Są to kosmetyki, które należy pozostawić na włosach kilka minut pod ciepłym kompresem ręcznika.

Czym jest ajurweda? Jak tego rodzaju kosmetyki wpływają na naszą urodę? Co trzeba wiedzieć?

Ajurweda to naprawdę wiekowy, bo liczący ponad 5000 lat system leczniczy. Wywodzi się z Indii, a nazwa wzięła się od słów ajus/ajur, które oznaczają życie, veda natomiast to wiedza. Jest to rzeczywiście wiedza o życiu, bo nie obejmuje tylko leczenia chorób, ale tworzy system filozoficzny, jaki odnosi się do niemal każdego aspektu życia.

Laserowe zamykanie naczynek – kiedy należałoby się na nie zdecydować?

chirurg
Każdy z nas boryka się z jakimiś niedoskonałościami cery. Mało kto może pochwalić się idealną cerą i skórą. Chociaż nowoczesna kosmetologia zezwala nam pozbyć się tych niedoskonałości. Pękające, widzialne naczynka się zmorą wielu jednostek, zarówno pań jak także mężczyzn. Zdołają wywoływać dyskomfort psychiczny, i także uszczuplić poczucie naszej wartości.

Czemu pojawiają się rozstępy i jak można z czymś takim walczyć? O jakich rzeczach koniecznie pamiętać?

kosmetyki
Problem z rozstępami odnosi się do prawie siedemdziesięciu procent pań oraz czterdziestu procent mężczyzn, jak widać jest to dość częste. Co to są rozstępy wiele osób ma pojęcie, to nieestetyczne, różowe lub białe prążki. Często pojawiają się one na brzuchu, biuście albo pośladkach. W jaki sposób z dobrym skutkiem z nimi walczyć?