Spierzchnięte usteczka, a dobór najwspanialszego kremu pod oczy – a więc, jak zaopiekować się własną skóra w czasie zimy

spierzchnięte usta
Posiadasz spierzchnięte, sprawiające ból usteczka? A być może zastanawiasz się, jakiego typu wybrać idealny kremik pod oczy? Odczytaj nasz felieton, a poznasz kilka ciekawych podstawowych zagadnień, w jaki sposób pielęgnować te kawałki naszej skóry twarzy.

Spierzchnięte usta, to pojedynczy z najczęstszych nieudogodnień, które nasze osoby dotykają w czasie całego roku, jednak dla dużo osób najbardziej uciążliwa jest zima. Powstało parę łatwych Domowych sposób, by zapobiec pierzchnięciu ust, a są to w szczególności: oliwa z oliwek, peeling, nawilżanie skóry, wazelina. Należy także zapamiętać, aby w tym szczególnym okresie ograniczyć w szczególności (choć może się to zdawać nie proste) – oblizywania ust, obgryzania wargi, albo też chronienia ust przeciwko promieniami ultrafioletowymi. Mówi się jednakże, że najlepszym domowym metodą bywa nakładanie na podniszczone usta miodu – efekt bywa uwidoczniony niemal od razu!
spierzchnięte usta
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Zmieniając tematykę, w kolejnym punkcie felietonu zadamy pytanko: Jaki krem pod oczy dobrać dla własnej skórki? Trzeba zapamiętać, iż nie wolno naszym osobom dobierać kremów, sugerujących nam nasz lata, rodzaju na przykład: „40+”. Wszystkie rodzaj skóry jest inny, z tego powodu to od niego zależy, jaki kremik powinniśmy używać. Z pewnością posiadają Państwo znajomych, którzy wyglądają na młodszych aniżeli są, albo takie osoby, którzy są w stanie wyglądać o wiele starzejbardziej staro niż ich właściwy wiek.

W ten konkretny sposób, trzeba wybierać kosmetyki. Nie mając w posiadaniu zmarszczek, wszakże nie będziemy stosować kremików na zmarszczki, tylko dlatego, iż nasz lata przypuszcza, że powinniśmy je stosować, prawda?