Sposób na ładną cerę

Starzenie się cery jest normalnym procesem. Polega na zmniejszaniu się biologicznej aktywności komórek ciała, zwolnieniu procesów regeneracyjnych a także stracie zdolności adaptacyjnych skóry. Decydująca rolę odgrywają tu czynniki genetyczne a także współdziałające z nimi elementy z zewnątrz. Starzenie się cery jest nie wyłącznie wynikiem bezpośredniego upływu czasu, ale jest także następstwem działania czynników zewnętrznych jak też wewnętrznych.

Kobieta

Autor: 123rtf
Źródło: 123rtf
Jednym z pierwszych objawów starzenia się cery jest jej suchość, spowodowana stratą zdolności do wiązania wody oraz zatrzymywania jej w naskórku. Pokazują się drobne zmarszczki naokoło ust i oczu. Naskórek robi się coraz to cieńszy, chropawy.

Masz jeszcze minutę? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do następnej witryny, gdzie wyszukasz atrakcyjne posty – wejdź w link do witryny (https://optegra.com.pl/Kliniki-Optegra/Warszawa).

Wydzielanie melaniny zachodzi w sposób niejednolity, czego wynikiem są mnogie brązowe plamki pojawiające się na twarzy dekolcie oraz szyi. Cyrkulacja krwi we włośniczkach ulega zmianie czego efektem jest duża kruchość naczyń włosowatych. Pogarsza się działanie włókien elastynowych, z kolei ich struktura zmniejsza się, powodując znaczną utratę jędrności skóry a co jest z tym związane opadnięcie owalu twarzy, tworzenie się bruzd. Czytaj również .

Jednym ze sposobów bezoperacyjnego likwidowania bruzd a także podniesienia owalu twarzy jest laseroterapia laserem frakcyjnym CO2. Jest to jedno z najnowszych osiągnięć techniki laserowej, stosowanej w medycynie estetycznej. Polega ona na uzyskaniu znacznej poprawy stanu cery, powiązanej z jej całkowitą przebudową. Lifting laserem frakcyjnym CO 2 skutkuje ogrzaniem głębokich powłok cery, bez odparowania tkanek. Poprzez wzrost ilości kolagenu i elastyny w skórze, poprawia ukrwienie powodując, że jej struktura ulega znacznej poprawie. Wiązka lasera nie obejmuje całej powierzchni skóry poddawanej terapii, a jedynie pewną jej część w postaci punktów. W tych punktach powstają głębokie otworki poprzez jakie światło lasera wnika w głąb naskórka. (Zobacz także modelowanie sylwetki) Wiązka lasera dociera do komórek skóry właściwej, a wręcz tkanki podskórnej. Pomimo tak dogłębnej ingerencji powierzchnia ogarnięta zabiegiem pozostaje prawie nietknięta. Miedzy tymi punktami mieści się znaczna ilość zdrowej tkanki, dzięki której dochodzi do pobudzenia naturalnych procesów regeneracyjnych.

Impulsy lasera wnikają w skórę do należytej głębokości tak, żeby nie spowodować oparzenia jednak skutecznie pobudzić skórę właściwą do regeneracji. Wskazania do wykonania zabiegu liftingu laserem frakcyjnym Co2 : poszerzone pory, bruzdy, opadnięty owal twarzy.

W jaki sposób znaleźć gabinet realizujący podobne zabiegi w stolicy? To nic trudnego, wystarczy wbić w przeglądarkę wyrażenia: laser frakcyjny Warszawa .