stosowne oprzyrządowanie gabinetu kosmetycznego

frezarka kosmetyczna
Żadne spa, ani salon kosmetyczny nie jest w stanie działać bez odpowiedniego ekwipunku. Manicure i pedicure to jeden z istotniejszych i najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych

.
Pedicure jest łatwym zabiegiem, niezbyt trudnym, do jego zrealizowania wystarczy parę akcesoriów. Wśród pilników, żyletek, lub tarek nadrzędną rolę gra frezarka kosmetyczna (profesjonalna frezarka kosmetyczna). Frezarka bezboleśnie i bez ryzyka eliminuje nieco rogowaty naskórek, masę żelową i akrylową, a także łagodnie wyczyści płytkę na paznokciu. Jest możliwość nią sterować za pomocą bazy a także pedałem nożnym wchodzącym w zawartość frezarki. Bardzo użyteczne są frezarki z pochłaniaczem. Cały kurz, który jest wytwarzany w trakcie pracy zasysany jest do absorbentu. Pochłaniacz nie jest użytkowany tylko ze względów estetycznych, ale także higienicznych, także zdrowotnych. Wybierając frezarkę określoną do zabiegów pedicure, warto wybierać tę która posiada absorbent.
frezarka kosmetyczna
Autor: Your Mildura
Źródło: http://www.flickr.com

Fotele pedicure sprawiają, że wizyta w gabinecie kosmetycznym, czy salonie urody jest niezwykle wygodna, a kosmetyczce upraszcza wykonywanie wszelkich zabiegów. Pielęgnacja twarzy i ciała to bardzo ważna część troski o urodę (przenieś się tutaj). Dzięki wygodnemu fotelowi każdy zabieg stanie się chwilą radości

. Podnóżek ma dostosowywaną wielkość i kąt podparcia, dzięki czemu ma możliwość być potrzebny w czasie przeprowadzania wszelkich zabiegów, a w szczególności w czasie przeprowadzania zabiegu pedicure.
Brodzik służy do moczenia stóp przed zabiegiem pedicure. Jest nadzwyczaj komfortowy dla klientki i dla pedicurzystki, ma płynną regulowaną wysokość misy.