Styl militarny – nie jest dla grzecznych dziewczynek

żołnierze
Gdy tworzysz dla siebie następną stylizację, nie tylko dobierasz barwy albo kroje, ale również starasz się zaznaczyć swój charakter. Pragniesz, by ubiór doskonale oddawał to kim jesteś i byś potrafiła w swojej stylizacji zwyczajnie czuć się dobrze. Nie zawsze znalezienie stylu odpowiedniego dla siebie jest łatwe. Głównie wtedy, kiedy skrywasz silny temperament.

żołnierze
Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com

W takim razie wiedz, ze w świecie mody jest taki styl, który umożliwi Ci uzewnętrznienie siły charakteru. To styl wojskowy. Masz zamiar go wybrać? Na pewno opłaca się chociaż spróbować. Poniżej parę powodów. Po pierwsze, styl wojskowy wygląda szczególnie interesująco. Właściwie dopasowany ubiór jest w stanie idealnie podkreślić zalety Twojej linii ciała. Oczywiście stylizacja taka jest tylko aluzją do prawdziwych militariów.

Mundur ma wszak głównie znaczenie praktyczne, a estetyka jest tu jedynie jako dodatek. Jednak stylizacja nie polega na tym, by władać na siebie pełny strój razem z uzbrojeniem żołnierskim. Przechadzając się na co dzień w klasycznych militarnych ubraniach robiłabyś raczej komiczne wrażenie. Jeśli chcesz stworzyć widowiskową kreację, powinnaś wybrać ciuchy, które jedynie są jedynie zbliżone do militarnych.

mali żołnierze
Autor: The National Infantry Museum and Soldier Center
Źródło: http://www.flickr.com

Powinien to być odpowiedni krój lub kolorystyka, choćby typowe barwy moro.Druga mocna strona, jaką z pewnością posiada styl wojskowy, to możliwość zabłyśnięcie w szarym tłumie. Nie jest to mocno rozpowszechniony styl, a każdy element który kojarzy się z wojskowością z pewnością natychmiast przyciągnie wzrok ludzi na ulicy. Wzbudzi też zazdrość Twoich znajomych. Ubrania (wypróbuj towary,które poleca hurtownia odzieży używanej) wojskowe jesteś w stanie swobodnie łączyć z wieloma elementami klasycznej garderoby. Do tego jest to styl, z którego możesz korzystać o każdej porze roku.