Tag Archive: twarz

twarz

Podaruj swej cerze to, co najdoskonalsze, odwdzięczy ci się pięknym wizerunkiem,

krem nawilżający
W ciągu dnia skóra bywa narażona na działanie czynników zewnętrznych, co nie okazuje się dla niej korzystne. Pod ich wpływem robi się wysuszona, zanieczyszczona, traci koloryt oraz zdrowy wygląd. Skóra wymaga codziennej dobrej pielęgnacji, w odmiennym wypadku prędzej się starzeje oraz prezentuje się naprawdę brzydko. Warto wiedzieć, jakie kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne stosować, żeby przywrócić jej młody wygląd.

Panaceum na wszystkie zdrowotne uszczerbki

medycyna
Współczesna medycyna jest zaawansowana jak nigdy wcześniej. Zwiększona skuteczność w walce z nowotworami, pokaźniejsze możliwości w chirurgi estetycznej oraz transplantologii, nowiny w okulistyce i ginekologii. Dużo istniejących nadal chorób można wyleczyć lub chociaż złagodzić symptomy za pomocą farmaceutyków. Istnieją również choroby niezupełnie groźne, ale bardzo niekomfortowe, bez przeszkody leczone współcześnie, jak np. operacja zeza u dzieci czy chirurgiczne usuwanie blizn i tatuaży.

Czym będą się różnić naturalne kosmetyki od tych, które można najczęściej spotkać na półkach w sklepach.

wykonywanie makijażu na modelce
Rynek kosmetyków jest liczony obecnie w setkach miliardów dolarów. Rzeczywiście niewiele będzie osób, które nie używają w domu jakiś mydeł czy szamponów, a przecież w przypadku pań dochodzą jeszcze wszystkie preparaty i akcesoria niezbędne przy najróżniejszych makijażach. Jednak mało kto wie, że zdecydowana większość sprzedawanych obecnie kosmetyków to produkty wytworzone w zakładach chemicznych, z niedużymi dodatkami naturalnych składników. Jeżeli nawet w nazwie będzie się pojawiać jakaś znana roślina, to jej ilość w końcowym produkcie naprawdę jest niewielka, a ma jedynie skusić klientów do kupna. Niestety często prowadzi to do najróżniejszych alergii, wysypek i innych problemów ze skórą, ponieważ nasze ciała narażone są na kontakt z substancjami wyprodukowanymi w fabrykach chemicznych.