Tag Archive: ubiór

ubiór

Kobiety kochają wspaniale wyglądać, bo tylko wtedy idealnie czują się w swojej skórze. Kuszenie powabnym wyglądem każda z dam ma chyba we krwi; taka jest właśnie ta kobieca natura.

biznes
Wstawanie wiele wcześniej przed czasem niezbędnym tylko po to, by starannie przygotować się do wyjścia do pracy to damska specjalność. Perfekcyjny make up, właściwy strój i fryzura to niezbędne minimum, bez którego większość z kobiet nie wyjdzie za próg domu.

Styl militarny – nie jest dla grzecznych dziewczynek

żołnierze
Kiedy wymyślasz dla siebie następną stylizację, nie tylko dobierasz barwy czy rodzaje ciuchów, ale także chcesz zaznaczyć własny charakter. Chcesz, by strój perfekcyjnie oddawał to kim jesteś i byś mogła w swojej stylizacji po prostu czuć się dobrze. Nie zawsze odnalezienie stylu odpowiedniego dla siebie jest łatwe. Głównie wtedy, gdy drzemie w Tobie mocny temperament.

Co ubierać na siebie, aby nie popełniać gaf modowych, na co powinni zwrócić uwagę panowie.

krawat
Moda ma to do siebie, że mija bardzo szybko. Są osoby, które będą podążać za nią bez żadnej krytyki, kupując wszystko to, akurat w konkretnym pojawia się w salonach odzieżowych. Lecz nie na tym polega prawdziwa moda, tylko na tym, żeby umieć to wszystko, co się ma, należycie ze sobą złożyć, tak aby czuć się i wyglądać nie tylko swobodnie, lecz również elegancko.