W co się ubrać, aby wyglądać smuklej?

Nie zdążyłaś stracić zbędnych kilogramów przed wakacjami? Nie przejmuj się. Mamy dla ciebie porady, dzięki którym można wyglądać smuklej.
Wystarczy wykorzystać nieco prostych chwytów doskonale znanych stylistom.

Zerknij na wybiegi mody – mimo, iż modelki są niezwykle filigranowe, z łatwością zdołamy uchwycić triki, jakie mają je za zadanie bardziej wysmuklić. Owe metody możesz zastosować także ty. Wciśnięcie się w odzienie o rozmiar za małe, może pogrubić nawet dosyć smukłą kobietę. Tłuszcz „wylewający się” ponad pasem spodni, fałdki dostrzegalne pod opiętą koszulką, brzuszek zaakcentowany dzięki za wąskiej kiecce – tego wszystkiego możemy uniknąć, odziewając należycie dobrany kostium. Tyczy się to też spodniej odzieży – wrzynające się w ciało ramiączka biustonosza czy też stringi wyglądają niedobrze. Pamiętaj, iż gdy ubranie jest przyciasne, robisz wrażenie jakbyś dopiero co utyła, a ubrania przestały pasować. Przeciwnie – ciuchy o rozmiar za duże sugerują, iż właśnie wyszczuplałaś.
Wesele

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
artykuły

Autor: Clearly_Ambiguous

Wyrzuć workowate fatałaszki. Tak samo marnym pomysłem jest wkładanie ubranek rozmiarów namiotu w nadziei, że całość „przykryją”. Nie będziesz w nich wyglądać szczupło. Worki będą dobre na kartofle, damy – bez względu na to jak wiele ważą – wymagają seksownych ubiorów. Stosownie dobrany rozmiar to klucz do powodzenia. W sklepach dla puszystych dam dostaniemy nawet t shirts 3xl.

Odzienie winno być na tyle luźne, ażeby nie wpijało się w ciało a także nie opinało na fałdkach, jednak na tyle dopasowane, aby akcentowało kobiecość kształtów. Bowiem kobiece kształty – to na pewno kształty krągłe.