W jaki sposób nabyć doskonałe dżinsy? Garść porad

odbicie - ubrania
Jeans to materiał, bez którego nie możemy się obejść. Dżinsowe spodnie, suknie, kurtki, dodatki. Jeansowe wszystko, zaś w tym jeansie wszyscy. Warto posiadać w szafie choć jedne wykonane z tego materiału spodnie.

Ale w jaki sposób odnaleźć doskonałe dla siebie dżinsy, gdy jest tyle modeli i kolorów?

jeansy
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Przy kupnie doskonałych jeansów może przydać się zdecydowanie znajomość twojej figury. Musisz mieć pojęcie, czy jesteś: , jabłuszkiem, rożkiem, klepsydrą, a może filarem? Z pewnością przymierzaj jeansy. Rozmiarówki są przeróżne i niekiedy S wcale nie jest równy S. Dopiero jeśli założysz dżinsy na siebie będziesz mogła oszacować, czy nie są zbytnio szerokie w talii albo nadto wąskie w udach. Nie powinnaś wybierać zbyt dużych ani zbyt małych dżinsów. Nawet, jeżeli najczęściej nosisz 38, natomiast metka pokazuje ci 40, to wszak nie koniec świata. Liczy się to, w jaki sposób w nich się prezentujesz. Sterczące boczki oraz notoryczny strach przed podarciem się dżinsów na pupie są oznakami tego, że wybrałaś jednakże nazbyt mały rozmiar. Z drugiej strony nadto duże dżinsy też mogą źle wyglądać. Każdy jeansy sklep online (jeansy w Sklepie Online) podaje precyzyjne tablice z rozmiarami.

Uważaj na modę. Obserwuj trendy, ale wybieraj z nich rozsądnie. Modne są boyfriendy? Sprawdź, czy aby z całą pewnością pasują do twej postawy. Jeżeli jesteś niewysoka i posiadasz pełniejsze kształty, mogą cię wyłącznie bezcelowo powiększać. Wybieraj to, w czym na pewno dobrze się prezentujesz oraz w czym będzie ci wygodnie.

Należy pamiętać o kilku sztywnych zasadach, które odpowiednio dobraną pozostałością ubioru możemy nieco nagiąć. Rurki pasują najbardziej zgrabnym dziewczynom, a te z dużymi biodrami a także dość krótkimi nogami winny na nie uważać. Niezmiernie szerokie nogawki skrywają mankamenty postawy, jednak najlepiej w nich wyglądają panie o chłopięcej figurze. A dzwony są świetne dla kobiecych kształtów.

Gdy nabywasz spodnie damskie online (np. spodnie – idź tutaj – damskie online) kieruj uwagę na długość nogawki – nie może być za długa, a jeżeli tak jest, należy przyciąć spodnie u krawcowej. Podobne reguły obowiązują jeżeli kupujesz spodnie militarne męskie online. Zmierz wówczas skrupulatnie swego mężczyznę. Sprawdź: oferta spodni męskich online.