W przypadku jeżeli wybierasz się do fryzjera oraz chcesz odmienić uczesanie, wybierz męski pompadour – ta fryzura jest naprawdę modna!

pompadour - męskie cięcie
Nie tylko kobiety lubią wybrać się do fryzjera i zafundować sobie modną fryzurę, również mężczyźni pragną zostać modnie obcięci. Piękne włosy nie są już wyłącznie domeną kobiecą, a producenci kosmetyków do pielęgnacji czy stylizacji pasm zauważyli, że panowie są bardzo dobrymi klientami.

Obecnie na półkach sklepików z kosmetykami lub drogerii można dostrzec mnogie specyfiki do pielęgnacji męskich fryzur, a właściciele salonów fryzjerskich oferują interesujące uczesania dla panów.
fryzura męska
Autor: Męskie Cięcie
Źródło: http://meskiezaciecie.pl/
Męskie fryzury także są ciekawe

Zadbany mężczyzna musi zatroszczyć się o wygląd swoich włosów, stanowią one bowiem element jego wizerunku. Nawet najdroższe ubrania czy wspaniały aromat wody po goleniu nie spełni swego zadania, jeżeli mężczyzna ma niechlujne, zbyt długie włosy lub nieładne uczesanie. Na szczęście panowie także zauważyli, jak kluczową rolę odgrywa zadbana fryzura dzięki czemu chętniej idą do fryzjera. Nie bywają już także skazani na wciąż te same uczesania, gdyż styliści męskich włosów oferują coraz bardziej interesujące możliwości czesania.

Jak dopasować fryzurę dla siebie?

W wypadku, gdy wybiera się do fryzjera i szuka się nowej fryzury dla siebie, warto w tej sprawie zaufać profesjonaliści. Nie zawsze dana fryzura pasuje do wizerunku mężczyzny, czasami na przeszkodzie staje typ urody albo łysienie. Dlatego warto posłuchać, co w kwestii uczesania chce powiedzieć stylista. Może uda mu się dobrać uczesanie, w którym klientowi będzie znakomicie, jak również doskonale się w takiej fryzurze poczuje.

Zdecyduj się na pompadour – to uczesanie stało się bardzo modne!

Wielu mężczyzn dzisiaj decyduje się na cięcie pompadour fryzura ta okazuje się tak naprawdę uniwersalna, bo świetnie komponuje się z wieloma typami urody a w zależności od wersji pasuje osobom w przeróżnym wieku.

Polega ona na tym, że stylista ścina boki głowy na dosyć krótko, z kolei środek pozostaje nieco dłuższy oraz zazwyczaj bywa zaczesywany od przodu w tył. Część mężczyzn próbuje te włosy nieco postawić, inni pozwalają im swobodnie spływać na tył głowy. Teraz takie uczesanie można zamówić w prawie każdym punkcie fryzjerskim. Warto się na nie decydować, ponieważ okazuje się modne oraz rzeczywiście znakomicie się prezentuje