Archiwum: witaminy

witaminy

Podstawowe informacje o naturalnych i organicznych kosmetykach, zalety sezamowych i arganowych olejów.

Bardzo często przy okazji kosmetyków usłyszeć można hasła organiczne albo naturalne. Mimo że reprezentują one dwie różne grupy produktów, to jednak wielu ludzi nie do końca dostrzega między nimi różnicę, myląc oba te pojęcia. Kosmetyki naturalne mają w składzie jedynie składniki pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, otrzymane całkowicie bezpiecznie dla środowiska.

Zorientuj się, jakie kosmetyki mogą być dla Ciebie najlepsze!

Napięcie, nieodpowiednia dieta oraz niedostatek aktywności fizycznej negatywnie oddziaływają na naszą postawę. Nie ma w tym nic zaskakującego, albowiem stałe funkcjonowanie w napięciu, niewielka ilość snu są przyczyną tego, iż co dzień budzimy się zmordowani, z siniakami pod oczami , a także nabrzmiałą buzią. Jeśli pragniemy tego wszystkiego ustrzec się to już dzisiaj powinniśmy pomyśleć co dla nas jest odpowiedniejsze i zrezygnować z rzeczy, które nas najbardziej zamęczają. Wiadomo, że z roboty nie jesteśmy w stanie zrezygnować, gdyż mamy na utrzymaniu całą rodzinę. W takim razie winniśmy pomyśleć co zrobić, tak aby czuć się fenomenalnie co dzień.

pestki moreli gorzkiej

Większa część z nas konsumując owoce obiera je ze skóry, usuwa pestki nie zdając sobie sprawy, ze to najwartościowsze elementy. To tuż pod skórą znajduje się dużo cennych substancji odżywczych. Niezwykle smaczne owoce moreli sprzyjają zdrowiu i urodzie, regulują ciśnienie, przemianę materii, pracę nerek działają odkwaszająco, dlatego powinny je jeść osoby cierpiące na zgagę. A co czynimy z pestką? Rzecz jasna usuwamy, ale to nieporozumienie.