Z jakiego powodu opłaca się zachować stare ciuchy?

moda
Co jakiś czas trzeba do szafy dorzucić jakiś nowy element. Jednak z każdymi zakupami wolne miejsce w garderobie kończy się w zastraszającym tempie. Co można na taką sytuację poradzić? Z reguły wybór pada na wyrzucenie niemodnych ubrań. Skoro już się w nich nachodziłaś to nie będą Ci potrzebne. A do tego są już niemodne, wobec czego nawet lepiej nie popełniać takiego faux pas. Czy to właściwy punkt widzenia? Niekoniecznie. Czasem warto nie wyrzucać starych ubrań. Dlaczego to się opłaca?

moda
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszy powód: świat mody co jakiś czas lubi wracać (modowe hity). Jeśli spojrzysz na stare fotografie albo filmy, czasem bohaterowie prezentują się zaskakująco nowocześnie. Nic jednak w tym dziwnego, po prostu kreacje albo fryzury, które były modne przed laty powracają. Niektóre ciuchy potrzebują dekad, żeby ponownie zawitać w świecie mody, kolejne jedynie paru lat. Proces ten trudno wyprorokować, ale jeśli jedynie masz taką opcję, dobrze jest „podjąć ryzyko” i zostawić najciekawsze ciuchy jakie posiadasz, bo może niebawem okaże się, ze ponownie warto je założyć.

Najnowsza kolekcja RESERVED
Autor: RESERVED
Źródło: RESERVED

Drugi argument jest taki, że część ubrań, które już są przez Ciebie długo używane mają ponadczasowy krój. Takie ciuchy są rzadko spotykane, ale to także prawdziwa perełka w każdej garderobie. Zwróć uwagę, że nawet niektóre gwiazdy Hollywood przychodzą na kolejne rozdania nagród w tej samej sukni.

Wejdź naszą następną stronę. Tam znajdują się ciekawe treści. Prosimy – doczytaj szczegóły (http://www.dreamtex.pl/oferta/etui-na-klucze). Będzie nam niezwykle przyjemnie, jeżeli posty przypadną Ci do gustu.

To dlatego, że ubranie miało być z założenia uniwersalne. Tego rodzaju ciuchy od czasu do czasu znajdują się też w sprzedaży, może niektóre z nich posiadasz. Trzeci argument za zostawianiem starych ubrań to możliwość modowej pomocy następnemu pokoleniu. Być może Twoje ubrania sukienki jesienne pewnego dnia spodobają się Twoim pociechom czy nawet wnukom. A może dasz je o wiele młodszemu kuzynostwu. Najciekawsze ciuchy warto zostawić, bo bez względu na trendy – retro jest zawsze modne.